Title of a News Article

Bahçıvan' Birbirimizi kucaklamalıyız'

Bahçıvan' Birbirimizi kucaklamalıyız'
banner206

URSİAD Başkanı Bahçıvan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
İstanbul ŞAnlıurfalı İş adamı Dernek Başkanı İş adamı Ömer FAruk Bahçıvan Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, toplumumuzda ortak sevinç günleri olarak da değerlendirilen bayramların toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın daha üst düzeylere ulaşmasında önemli bir yer tuttuğunu kaydetti.
Bahçıvan mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Toplumsal yaşamımızda önemli yeri bulunan bayramlarımız, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdir. Bu mübarek günde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir.
Yaşamımızı zenginleştiren ve renklendiren bayramları, insanların birbirine yakınlaşması, kaynaşması, üzüntülerin yerini sevincin alması, kardeşlik ve dostluk bağlarının canlanması, birliğimizin daha da güçlenmesi için önemli birer fırsat olarak değerlendirmeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa, ülkemize  huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle bayramınızı en içten duygularla kutlarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142