AK Parti'de tapu harekatı!

.

AK Parti'de tapu harekatı!
banner206
 AK Parti, borçsuz teşkilat ve tapulu binalar için harekete geçti. AK Parti, bütün kentlerdeki il başkanlığı binalarının tapularını alarak, kiralık dönemi kapatmayı hedefliyor.

10 milyondan fazla üye ile en çok üyesi bulunan parti olan AK Parti, borçsuz teşkilat ve tapulu binalar için harekete geçti. Tasarruf adımlar için karar alan partide çalışmayı Mali ve İdari İşler Başkanı Vedat Demiröz koordinesinde yürütülüyor.

Bu kapsamda, 6 il binasında çalışmalar son aşamasına geldi. Aynı zamanda, terör örgütlerinin en çok saldırısına uğrayan siyasi teşkilat olan AK Parti, terör olaylarının yaşandığı kritik ilçelerde de benzer bir çalışma yürütülecek. Atılan adımın, hem tasarruf hem güvenlik amacı taşıdığı öğrenildi. 'Borçsuz teşkilat, tapulu binalar' hedefiyle gerçekleştirilen çalışmanın, teşkilatın verimliliğini artıracağını belirten AK Partili kurmaylar, “Biz siyaseti milletimizle iç içe yapıyoruz. Parti binalarımızın da, her türlü hizmeti sunacak ve halkımızın direkt ulaşabileceği şekilde olması için çalışıyoruz” değerlendirmesini yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142