İlk Altınını Vali Taktı

Esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında özel meydan hastanesine giden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin vatandaşlarla görüştü.

İlk Altınını Vali Taktı
banner206
HABERİN GALERİSİ
vali+vatandaş

vali+vatandaş

Bulduğu her fırsatta vatandaşla iç içe olan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bugün de Topçu Meydanı ve Sarayönü Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek not alan Vali Erin, ziyaret ettiği özel meydan hastanesin de yeni doğan ve Reyyan adı verildiği belirtilen bebeği severek çeyrek altın taktı, hayırlı bir evlat olmasını diledi.

Esnaf ziyaretinde işyerlerine girerek hayırlı işler dileyen Vali Erin, yol güzergahında rastladığı vatandaşlarla yakından ilgilendi. Yaşlılar, kadınlar, engelliler ve çocuklara daha özel bir ilgi gösteren Vali Erin, çocuklara da oyuncak hediye etti.

Vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyerek sohbet eden Vali Erin, not aldığı sorunların çözümü için takipçi oluyor ve vatandaşlara geri dönüş yapılmasını sağlıyor.

Samimiyeti ile Şanlıurfa halkının gönlünde taht kuran Vali Erin'in vatandaşlarla çekilmiş fotoğrafları ise görülmeye değer. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142