Şanlıurfaspor Yönetimi, başarısız sonuçlar alan teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırmak istiyor. Ancak Buz’un tazminatını almadan takımdan ayrılmayacağını belirtmesi işi zora soktu.

Trendyol 1. Lig’de mücadele eden Şanlıurfaspor, son olarak sahasında Boluspor’a 1-0 kaybetti. Urfaspor’da alınan kötü sonuçların ardından gözler Şanlıurfaspor Yönetimine çevrildi. Sarı-Yeşilli taraftarlar,  başarısızlığın faturasını Teknik Direktör İrfan Buz’a kesti. Taraftarlar, biran önce İrfan Buz ile yolların ayrılmasını belirtiyor. Taraftarların talebini göz önünde bulunduran Şanlıurfaspor Yönetiminin de, Teknik Direktör İrfan Buz ile yollarını ayırmak istediği ancak hocanın tazminatsız bir yere gitmeyeceğini belirtmesi üzerine işi zora soktu.

Şanlıurfaspor Yönetiminin bundan sonra nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

13 MAÇTA 10 PUAN TOPLADI

Sarı-Yeşilli ekipte kötü sonuçlar alan Teknik Direktör Zafer Turan ile yollarını ayıran Urfaspor Yönetimi,  takımı İrfan Buz’a devretmişti. Teknik Direktör İrfan Buz da, Urfa’da bekleneni veremedi ve Urfaspor’u bir türlü küme düşme potasından uzaklaştıramadı. Urfaspor’un başında 13 maça çıkan İrfan Buz, bunların 2’sinden galibiyet, 4’ünden beraberlik ve 7’sinden de mağlubiyet alarak 10 puan toplayabildi.

Urfaspor’un eski oyuncusu futbola veda etti Urfaspor’un eski oyuncusu futbola veda etti