Karaman’da Polis Haftası Etkinlikleri

Karaman’da, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.Atatürk anıtına çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez törende...

Karaman’da Polis Haftası Etkinlikleri
banner206
Karaman’da, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.

Atatürk anıtına çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez törende yaptığı konuşmada, teşkilatın kurulduğu 1845 yılından bu yana, sürekli değişen ve gelişen çağın şartlarına uygun olarak, hızlı bir şekilde kendini yenileyip, geliştiğini, dünyanın en güçlü polis teşkilatlarından birisi haline geldiğine dikkat çekti. Konuşmanın ardından polis motosikletleri ve araçları geçiş yaptı. Tören sonunda Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, şube müdürleri ve polis memurlarıyla Atatürk anıtı önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Törene Karaman Valisi Murat Koca, Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Selçuk Boz, Belediye Başkanı Kamil Uğurlu, daire müdürleri, emniyet mensupları ve vatandaşlar katıldı. Buradaki törenin ardından Emniyet Müdürü Sönmez polisevinde kutlamaları kabul etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2013, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142