Title of a News Article

Başkan Kaytan'dan Berat kandili mesajı...

Başkan Kaytan'dan Berat kandili mesajı...
banner206

Mübarek 3 aylara girilirken İslam aleminin en önemli günlerinden birisi olan Berat gecesi bu akşam idrak edilecek. 

Xkoren electric Yönetim Kurulu Başkanı Şanlıurfalı iş adamı Hasan Kaytan, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kaytan mesajında şunları söyledi;

"Çirkinlik, fenalık ve kötü hasletleri hayatından çıkaran müminler için Leyle-i Berat, tüm hayatın şiarı olacak Allah’a dost olma, Hakk’tan taraf olma ve hayır yolunu seçmek için bir fırsattır. Bu önemli gece, hayatın bir dönüm noktası olacak, hayra giden yolları seçme gecesidir.

Rahmet ve mağfiret iklimi mübarek Ramazan ayına yaklaştığımız bu günlerde, Cenab-ı Allah’ın rızasına erişmek için bir vesile olan bu gece, bizleri nefsi heves ve isteklerden, hırstan ve kardeşliğimizi bozan bencillikten uzaklaşma, birlik ve beraberlik kapılarını da açma vaktidir.

Her türlü kötülükten beri olarak Allah’ın rızasına ermemiz dileğiyle idrak ettiğimiz bu gece, dualarımız başta Gazze’de Siyonist zulmü altında inleyen kardeşlerimiz için olmalı, bu mübarek günlerde maddi desteklerimiz de Filistinli mazlumlara yönelmeye devam etmelidir.

Bu vesile ile başta Urfalı hemşerilerim olmak üzere tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, iyi niyetlerimizin dillerden gönüllere, gönüllerden tüm hayatımıza yansımasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2024, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195