Kadınların keyfine diyecek yok...

.

Kadınların keyfine diyecek yok...
banner206
 HALİLİYE BELEDİYESİ'NDEN KADINLARA KÜLTÜR GEZİSİ
Haliliye Belediyesi; Devteşti Kadın Destek ve Aile Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kursiyerler ve öğreticilerine yönelik Harran İlçesi’ne kültür gezisi düzenlendi.

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, kadınlara yönelik kültür gezileri programı başlattı. Program kapsamında ilk olarak Devteşti Kadın Destek ve Aile Eğitim Merkezi’nde eğitim alan kursiyer ve öğreticilerden oluşan 70 kişilik grup, Devteşti’ndeki merkez önünde bir araya geldi. Başkan Fevzi Demirkol’un eşi Adile Demirkol tarafından yolculanan grup, Harran’da ilk olarak Hayati Harrani Türbesi’ne götürüldü. Rehber tarafından türbe hakkında bilgi verilen grup, daha sonra İmam Bakır Camii ve Türbesi’ne geçti. Türbe hakkında bilgi verilen grup, dünyanın ilk üniversitesinin yer aldığı kalıntıları, Harran Kümbet Evleri’ni ve Hazreti Yusuf’un kuyusunu gezdikten sonra ilçeden ayrıldı.
İlk defa Harran’ı ve tarihi yerleri gördüklerini ifade eden kadınlar, bu nedenle Haliliye Belediyesi’ne ve Başkanı Fevzi Demirkol’a teşekkürlerini iletti.

Haliliye Belediyesi tarafından ‘kadınlar kültürünü öğreniyor’ sloganıyla yapılan geziler, önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 18:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahir
Tahir - 5 yıl Önce

İşte beledyecilik budur urfa başka da kimse bişe beklemesin haa birazda mutavazı ol yeter işi götürdün feyzi bey başkanım saygılar

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142