Urfa'da doktoru tartakladılar

.

Urfa'da doktoru tartakladılar
banner206
 Şanlıurfa'da, Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi'nde İhale Komisyonu Başkanı Doktor F.Ç.'nin kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tartaklanmasına tepki gösteren sağlık çalışanları hastane bahçesinde basın açıklaması yaptı.

Öğle saatlerinde bahçede toplanan sağlık çalışanları, İhale Komisyonu Başkanı da olan doktor F.Ç.'nın önceki gün kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tartaklanmasını protesto etti. Grup adına basın açıklamasını okuyan Hastane Yöneticisi İbrahim Halil Keşküş, şiddet olaylarına karşı caydırıcı önlemlerin alınması gerektiğini vurgulayarak şunları söyledi:

"Son günlerde sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olayları artmıştır. Hekim, sağlık çalışanı ve hastane personeline yönelik şiddete her gün bir yenisi daha eklenmiştir. Sağlık çalışanları ve hekimler son yıllarda değersizleştirilmiştir. Karşılığında caydırıcı ceza olmaması, vatandaşları teşvik etmiştir. Sağlık çalışanlarına yönelik gerçekleşen bu şiddet için derhal gerekli adımların atılması gerekiyor."

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 16:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞANLIURFA
ŞANLIURFA - 5 yıl Önce

HASTENELER PIRIL PIRIL ANCAK HİZMET VEREN VE HİZMET ALAN SIKINTILI. SEBEP AHLAKİ ÇÖKÜNDÜ. HEM DOKTOR ZALİM HEM HASTA ZORBA. DENETİM VE YAPTIRIM SIFIR

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142