Title of a News Article

Beyazgül OSB'nin sorunlarını birinci ağızdan dinledi

Beyazgül OSB'nin sorunlarını birinci ağızdan dinledi
banner206

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Osman Oktay ile birlikte bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sunan fabrikaları ziyaret ederek bilgiler aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül düzenli olarak gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinin ardından Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret edip işçilerle sohbet etti.

Bölgede istihdama katkı sağlayan Transfomax trafo fabrikasını ziyaret eden Başkan Beyazgül’e Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Osman Oktay ve Meclis üyeleri eşlik etti. Burada Polatlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Korkut Polat, çalışma sahasında Beyazgül'e detaylı bilgiler aktardı.

Sanayici iş adamı İbrahim Yıldız tarafından 2. OSB'de yapımına başlanılan Naturel İplik fabrikasının inşaat alanında da incelemelerde bulunan Başkan Beyazgül, yapım çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Organize Sanayi Bölgesinde, Öz Ak Teksitil, Rubenis iplik fabrikası ve İdeal Ayakkabı fabrikasını da gezen Başkan Beyazgül ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Osman Oktay bölgede incelemelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2021, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142