Daha yaşanılabilir bir alan için kolları sıvadılar

Daha yaşanılabilir bir alan için kolları sıvadılar
banner206

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Diyarbakır karayolu üzerinde bulunan Hayvan Rehabilitasyon merkezi ağaçlandırılıyor.

Yapımı tamamlanan Hayvan rehabilitasyon merkezinde yapılan çevre düzenlemesinin ardından ağaçlandırma çalışmalarına hayvan severlerde katıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Siverek Belediyesi işbirliği ile yapımı tamamlanan tesisi ziyaret eden hayvan seveler kazma ve küreklere sarılarak yapılan çevre düzenlemesi çalışmalarına katıldı.

Siverek Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol müdürü Kenan Karahan; “ hayvan rehabilitasyon merkezimizde çevre düzenlemesi yapıyoruz bugün çalışmalarımıza ilçede bulunan tüm hayvan severler katıldı. Hep birlikte ağaçlandırma çalışmalarını yürütüyoruz desteklerinden dolayı hayvan sever arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Hayvan severler adına açıklamada bulunan Sena Sultan Üzümcüm; “ Hayvan Rehabilistasyon merkezini ziyaret ettik ve çok beğendik, hayvan sever arkadaşlarımız ile birlikte dostlarımız için fidan diktik, çok mutlu olduk dedi.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142