Gündemi sarsan iddia!

Gündemi sarsan iddia!
banner206

Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün Basın Kulübü adlı programda canlı yayında AK Partili bazı milletvekillerinin Abdullah Öcalan’ın bulunduğu İmralı’yı ziyaret ettiklerini iddia etti.
Söz konusu vekillerin isimlerini henüz öğrenemediğini dile getiren Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, AK Parti’nin  Abdullah Öcalan üzerinden bir alternatif oluşturmaya çalıştığını iddia etti.
Flash TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün, canlı yayında tam olarak şu ifadeleri kaydetti:

“AKP’li milletvekilleri bunların bir kısmı eski olabilir. İsimlerini henüz öğrenemedim. İmralı’ya gidip geliyorlar şu anda. Epeydir süren bir süreç bu. Gerçekten ayağı sağlam basan bir isimden, belki yayından sonra söylerim. Burada açıklamam doğru olmaz.

Atıyorum Kemal Kılıçdaroğlu’nu bir şekilde HDP’yi sistem içine dahil etme, dışarıda tutma veya bir şekilde çabalarına karşılık AKP de daha tehlikeli bir oyunla hala Öcalan’la muhatap olmaya çalışıyor.

Nedeni parlamenter sistemde yer alan Meclis çatısında yer alan orada konuşmalar yapabilen parti yerine düşman olduğu ya da muhalif olduğu için Apo üzerinden hala bir alternatif oluşturmaya çalışıyor. Bu özel bilginin kaynağı olan isimin şimdiye kadar bir yanlışını görmedim ve kendisi çok özel biridir. Hepinizin yakından tanıdığı tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim. Bu işlerin içindeki bir isim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142