Title of a News Article

Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu şampiyon oldu

Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu şampiyon oldu
banner206

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Basketbol Turnuvası’nda Eyyubiye Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu şampiyon olarak, şampiyonluk serüvenini sürdürmeye devam ediyor.
5 Yıl üst üste şampiyon olmayı başaran ve okulun Beden Eğitimi Ögretmenlerinden ve Basketbol Takımının Baş Antrenörü Sema Çadırcı tarafından çalıştırılan Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu Kız Basketbol Takımı şampiyonluğa doymaz oldu.

Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu final karşılaşmasında Fevzi Çakmak Ortaokulunu yenerek adını tekrardan şampiyonluğa yazdırdı.
 Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu Beden Eğitimi Ögretmeni ve Basketbol Takımının Antrenörü Sema Çadırcı, hedeflerinin büyük olduğunu söyleyerek, "hedefimiz Türkiye şampiyonluğu. Ulusal düzeyde tüm bölgelerin şampiyonlarının katılacağı Türkiye Şampiyonasına katılmak istiyoruz." İfadelerini kullandı.
Geçtiğimiz haftalar da ise okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Sema Çadırcı'nın girişimleri ile ve Fenerbahçeli eski milli basketbolcu Şaziye İveg'in "Kardeş Köy Okulu Projesi" kapsamında İstanbul'a giden Zeliha Ramazan Alpan Ortaokulu Kız Basketbol Takımı İstanbul'da Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı ile bir araya gelmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142