Haliliye'de durmak yok...

Haliliye'de durmak yok...
banner206

 

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Sırrın Mahallesi Köylükent Bölgesinde yapımı devam eden kilitli beton parke çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların kış öncesinde biteceğini ifade eden Başkan Demirkol, “Bu çalışmalarımızı, kıştan önce vatandaşlarımız çamura basmadan işine gitmesini, çocuklarımızın çamura basmadan okula gitmesini sağlayacağız” dedi.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sırrın Mahallesi Köylükent bölgesinde 2015 yılında bitirdiği kilitli beton parke döşeme çalışmalarını, yapılaşmanın ilerlemesiyle birlikte yeniden başlattı. Ekipler tarafından hummalı şekilde devam eden çalışmaları Başkan Fevzi Demirkol da, beraberinde Belediye Meclis üyeleri Abdulkadir Altundağ, Halil Yetkin ve İsmail Güneş ile birlikte inceledi. Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara’nın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Demirkol, Fen İşleri Müdürü Mehmet Aslan’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların yoğunlaştırılarak, kısa süre içerisinde bitirilmesi talimatını da veren Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Haliliye Belediyesi olarak 2015 yılında Sırrın Mahallesi Köylükent bölgesinde yapılaşmanın tamamlandığı bütün yollarımıza kilitli taş döşedik ve o dönemde çalışmalarımız bitti. Şuanda, Köylükent bölgesi yapılaşmanın hızlı geliştiği bir yer. Yapılaşmanın yeniden tamamlandığı ve kısmen tamamlandığı alanda, Sırrın Mahalle Muhtarımız Sayın İbrahim Kara, Meclis Üyelerimiz İsmail Güneş, Halil Yetkin ve Abdulkadir Altundağ, Fen İşleri Müdürümüz Mehmet Aslan ile birlikte çalışmalarımızı yerinde inceledik. Köylükent bölgesinde tüm sokaklarımız tamamlanana kadar çalışmalarımız devam edecek. 2015 yılında bu çalışmalarımızı tamamlamıştık. Zaman içerisinde yeni yapılaşma alanları oluştuğu için yeniden bu mahalleye döndük. Bu çalışmalarımızı, kıştan önce vatandaşlarımız çamura basmadan işine gitmesini, çocuklarımızın çamura basmadan okula gitmesini sağlayacağız. Haliliye her şeyin en iyisine layıktır.”

Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara ise yapılan çalışmalardan mahalle halkının memnun olduğunu ve bu nedenle Başkan Fevzi Demirkol ile Haliliye Belediyesine mahalle sakinleri adına teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Demirkol, açıklamaların ardından mahalle sakinleriyle de görüştükten sonra bölgeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 08:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142