Beyazgül'den mesaj...

.

Beyazgül'den mesaj...
banner206
 AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin BeyazgülKadir Gecesi’ni kutlayan bir mesaj yayınladı.

Yazılı bir açıklama yapan İl Başkanı Beyazgül, “Her ayı Ramazan ve her gün ve geceyi Kadir Gecesi gibi yaşamaya gayret etmeliyiz. Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

 Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Ramazan ayını on bir ayın örneği ve sultanı kılan Rabbimiz, Kadir gecesini de Ramazan’ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır. Kur’an-ı Kerim’de bu geceye müstakil bir sure tahsis eden yüce Rabbimiz, gecenin değerini de bizzat surede haber vermiştir. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı kabul etsin.

 Bu düşünce ve duygularla Şanlıurfalı hemşerilerimin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
SEDAT ŞEKER
SEDAT ŞEKER - 3 yıl Önce

AMİN BAŞKANIM ...YETERKİ SİZİN O GÜZEL YÜREGİNİZ HEP DAİM OLSUN .

Kadir
Kadir - 3 yıl Önce

Foto arşivinizi güncelleyin

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142