Çiftçi: 16 Nisan'da evetle çok kıymetli işler olacak

.

Çiftçi: 16 Nisan'da evetle çok kıymetli işler olacak
banner206

16 Nisan'da yapılacak halk oylaması çalışmaları çerçevesinde Hızmalı Kadın Kültür Bilgi Sanat Evinde kadınlarla bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi: "Evet diyen ülkesi için, geleceği için, çocukları için çok kıymetli bir iş yapmış olacak" dedi.

Başkan Çiftçi ve eşi Sema Çiftçi Hanımefendi, Hızmalı Kadın Kültür Bilgi Sanat Evinde kadınlarla toplantı yaparak Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü bünyesinde kadınlara yönelik yapılan çalışmaları anlattı.

Suriye, Mısır, Irak'ı hükümetsiz hale getirmek isteyenlerin Türkiye'yi de karıştırmak istediklerine dikkat çeken Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Nihat Çiftçi: "Her taraf ayrışsın, karışsın, bir birimize girelim, o sucu, bu sucu diye karışıklık çıkarmak peşinde olan dış mihraklar var. Milletimizin feraseti, öngörüsü, inancı ve kültürüyle bin yıldır bir arada yaşıyoruz. Biz ekmeğimizi, aşımızı, büyütmek istiyoruz. Herkes bu ülkede mutlu olsun, iş ve aş sahibi olsun istiyoruz. Devletin her tarafı gelişsin, her tarafta üretim olsun, fabrikalar üretsin istiyoruz. Bunun için 16 Nisan önemlidir. Türkiye yeni sürece giriyor. Milletin dediği olacak. Milletin seçtiklerine karışılmasın. Halkın içinden çıkan halka yanlış yapamaz. Seçilenler değerleri, inançları, gelenekleri ayrı tutamaz.  Evet diyen ülkesi için, geleceği için, çocukları için çok kıymetli bir iş yapmış olacak" diyerek 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasının önemini anlattı.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142