İşte Valinin ilk ziyaretçileri

.

İşte Valinin ilk ziyaretçileri

 Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna’ya Şanlıurfa’ya atanması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretleri bugün de devam etti. 

Önceki gün Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Metin Alpcan’ın yaptıkları hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından bugün de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediye başkanlarından Faruk Pınarbaşı,  Metin Baydilli, Mehmet Özyavuz Aslan Ali Bayık  ve meclis üyeleri Vali Tuna’yı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Şanlıurfa’daki belediyelerle ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’den bilgi alan Vali Tuna; ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Birlik ve beraberlik içerisinde ziyaretine gelen belediye teşkilatının çalışmalarında da aynı birlik ve beraberliği gösterdiğine inandığını kaydeden Vali Tuna: “Bu ailenin içerisinde bir fert olarak bundan böyle ben de elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.

Belediye teşkilatının ardından Vali Güngör Azim Tuna’nın konuğu Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın oldu. Rektör Taşaltın’la bir süre makamında görüşen Vali Tuna; son olarak Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ve Yardımcısı Mehmet Açıkgöz’ü ağırladı.

Vali Güngör Azim Tuna ziyaretine gelen misafirlerine teşekkür ederek misafirlerini kapıya kadar uğurladı.  

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142