Kuş kimlerle konuştu?...

Kuş kimlerle konuştu?...
 AK BAŞKAN ADAYI KUŞ EYYÜBİYE’Yİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’ye ve kendisine destek turlarını sürdüren Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, bir yandan ev toplantıları, esnaf ve mahalle gezileri düzenlerken diğer yandan STK ziyaretleri ve bölgenin kanaat önderleriyle görüşüyor.

(KUŞ, AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ KASIM GÜLPINAR'I ZİYARET EDEREK GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞINDE BULUNDU)


KUŞ’TAN TİCARET BORSASI VE BAKKALLAR ODASINA ZİYARET
Şanlıurfa’nın tanınmış âlimlerinden Şeyh İzzettin Aksan’ı ziyaret ederek dua isteyen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, STK ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası ile Bakkal ve Bayiler Odasını ziyaret etti. Borsa Başkan Vekili İsa Kızıldemir ile fikir alış verişinde bulunan Başkan Adayı Kuş daha sonra Bakkallar ve Bayiler Oda Başkanı Mehmet Altun ile görüştü.

BAŞKAN ADAYI KUŞ İLÇEYİ HEP BERABER YÖNETECEĞİZ

31 Mart seçimleri öncesinde yoğun seçim programına ev toplantılarını da ekleyen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, Selçuklu Mahallesi’nde Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili’nin düzenlediği ev toplantısına katıldı. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili ve akrabalarına teşekkür eden Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, “Coşkulu bir kalabalık ile gerçekleştirdiğimiz toplantıda bizleri bağrına basan hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Amacımız hep birlikte bu ilçeyi yönetmektir” dedi. Toplantıyı düzenleyen Belediye Meclis Üyesi Adayı Abdulkadir Karageçili ise kendilerini yalnız bırakmayan Karageçili ailesi mensuplarına desteklerinden dolayı minnettarlık duyduğunu kaydetti. Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Kuş, ev toplantıları kapsamında Süleyman Şah Mahallesinde Kaynak Ailesi, Selçuklu Mahallesinde Demir Ailesi, Eyyüpnebi‘de Gökkaya Ailesinin düzenlediği toplantılara katıldı.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142