MHP Şantaj iddiasında bulundu

MHP Şantaj iddiasında bulundu

Şanlıurfa'da şantajcı gazeteci olduğu belirtilen Ö. S. B.nın hedefinde bu kez MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ile il yönetimi vardı. MHP'den konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bu şahıs, partimizden para talebinde bulunmuş, talebi yerine gelmeyince de itibarsızlaştırma çalışması içerisine girmiştir" denildi.

MHP Şanlıurfa İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Son zamanlarda Milletvekilimiz ve MKYK Üyemiz Sayın İbrahim ÖZYAVUZ, İl Başkanımız Sayın Mahmut GÜNEŞ ve teşkilatımızı hedef alarak, yeni bir çıkar kapısı elde etmeye çalışan ve ismi şantajla anılan Ö. S. B iddia ve söylemleri tamamen gerçek dışı ve iftiradır.

Bu zamana kadar kirasını ödemediği için sürekli ev sahibi tarafından kovulan, elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödemediği için kimsenin ev vermediği ve sürekli adres değiştirmek isteyen bu malum şahıs, son zamanlarda Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve teşkilatımıza yönelik asılsız iddialarda bulunmuştur. Sosyal medya aracılığıyla Ülkenin ve Şanlıurfa’mızın huzur teminatı olan partimiz ve yöneticilerine yönelik asılsız beyanlarda bulunan bu şahıs, partimizden para talebinde bulunmuş, talebi yerine gelmeyince de itibarsızlaştırma çalışması içerisine girmiştir. Tüm Şanlıurfa kamuoyunun yakından tanıdığı ve bildiği Milletvekilimiz Sayın İbrahim ÖZYAVUZ ve il başkanımız Sayın Mahmut GÜNEŞ, bu zamana kadar hiçbir şekilde terör örgütlerine ve yandaşlarına prim vermemiştir ve en ufak şekilde destek olmamıştır. Tam aksine, ülkemizin ve memleketimizin FETÖ ve PKK başta olmak üzere tüm terör örgütlerinden arınması ve temizlenmesi için gece gündüz mücadele etmiştir. Şanlıurfa’da şantajcı, dolandırıcı olarak bilinen ve partimizle hiçbir şekilde ilişkisi bulunmayan, yaptığı paylaşımlarla PKK ve diğer terör örgütleri ve sempatizanlarının değirmenine su taşıyan bu malum şahıs, sadece istediği para verilmediği için bu suçlamaları yöneltiyor. Malum şahıs hakkında suç durusunda bulunduğumuzu tüm Şanlıurfa kamuoyuna saygıyla bildiririz."

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142