Misiad'dan kamuoyuna önemli açıklama

Misiad'dan kamuoyuna önemli açıklama
banner206
Geçtiğimiz ay Ankara’da kurulan kısa adı MİSİAD olan Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği, halk arasında açılımı Milliyetçi Derneği olarak algılanmasına ilişkin Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen’den bir açıklama geldi.
Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Gökhan Gökmen, konu ile ilgili yazılı bir açıklama yaparak şunları söyledi;
“Ankara Merkezli olan Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği, başta Genel Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, memleket sevdalılarının bir araya gelmesiyle kurulan bir sivil toplum kuruluşudur. Genel Başkanımız Feridun Öncel önderliğinde kurulan Misiad, birçok kesim tarafından milliyetçi derneği olarak algılanıyor, fakat derneğimizin asıl açılımı Memleketçi ve Sanayici İş Adamları Derneği, amacı ise siyasi öncelikler öne sürmeyip olabildiğince objektif davranmak, hakka riayetkar ve sevgi eksenli olmak, dil, din, mezhep ayrımı yapmadan toplumsal birleştirmektir. Bizler, memleket sevdalıları olarak kentimiz ve ülkemiz adına daha ileriye yönelik neler yapılabilir yatırım ve istihdamı arttırma konusunda halkın sesi olma yolunda mücadele ediyoruz.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2014, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142