Toprak, Zafer Bayramı'nı kutladı

.

Toprak, Zafer Bayramı'nı kutladı
banner206

Şanlıurfaspor 2. Başkanı Reşat Toprak, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında, “Aziz milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük destanın 94. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz” dedi.

Şanlıurfaspor 2. Başkanı Reşat Toprak Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, kahraman milletimizin bağımsızlığını savaş meydanında dünyaya tescil ettirdiği 30 Ağustos Zaferi’nin tarihi şan, şeref ve üstün başarılarla dolu bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınmayacağının tarihsel bir ispatı olduğunu kaydetti.

Mesajında 15 Temmuz’da yaşanan ‘Darbe Girişimi’ne de vurgu yapan Toprak, Şunları kaydetti;

 “30 Ağustos Zaferinden aldığı ilhamla 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ülkemizi durdurmak, şehit kanlarıyla sulanan aziz vatan topraklarını cebren ve hile ile ele geçirmek isteyen FETÖ/PDY ve taşeron terör örgütlerinin 15 Temmuz’daki hain ve sinsi planları, aziz milletimizin şanlı direnişi ile boşa çıkarılmış ve milletimiz bir kez daha bağımsızlığına, iradesine ve demokrasisine olan bağlılığını büyük bir kararlılık örneği sergileyerek ortaya koymuştur.

Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferi armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşı ve 15 Temmuz kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, vatandaşlarımızın Zafer Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142