Vali Tuna’dan ŞUTB’ye veda ziyareti

.

Vali Tuna’dan ŞUTB’ye veda ziyareti
banner206

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa’dan ayrılmadan gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret Borsası’nı ziyaret eden Vali Güngör Azim Tuna’yı, Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Üyeleri karşıladı.

Gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, kente yaptığı çalışmalardan dolayı Vali Tuna’ya teşekkür etti.

Vali Tuna’nın Şanlıurfa’da önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade eden Başkan Kaya, "Sayın Valimiz yaklaşık bir yıl ilimizde görev yaptı. Gerçekten bütün çalışmalarımızda desteklerini bizden esirgemedi. Şanlıurfalı olarak ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı Valimiz Sayın Güngör Azim Tuna’ya teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Vali Tuna ise; Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis üyelerine kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti.


Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2017, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142