Aydoğdu ve Akgün Ailelerinin mutlu günü

Aydoğdu ve Akgün Ailelerinin mutlu günü
banner206
ASPİM (Aile ve Politikalar İl Müdürlüğü) Basın Birimi Sorumlusu Şeyhmus Aydoğdu ve Sıla Akgün, düzenlenen nikâh töreniyle dünya evine girdi.
Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü  Basın Sorumlusu meslektaşımız Şeyhmus Aydoğdu ve Sıla Akgün Şehitlik Çamlık Düğün salonunda düzenlenen düğünle dünya evine girdiler.
Şehitlik çamlık Düğün Salonunda düzenlenen törene Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsa Kızıldemir, ASPİM İl Müdürü Hasan Bilici, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Madenli, Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz, Siyaset, İş dünyası ve basın mensupları ile yüzlerce kişi katıldı.
Şehitlik Çamlık Aile Düğün salonunda düzenlenen nikâh töreni renkli görüntülere sahne olurken Şeyhmus ve Sıla çiftinin nikahını Haliliye Belediye başkan yardımcısı Osman Uludağ  tarafından kıyıldı.

Nikah şahitleri isa Kızıldemir  ASPİM il müdürü Hasan Bilici Ferit Karakeçili ve AK Parti Hatay Milletvekili Muhammet Öntürk'ün abisi Ömer Öntürk şahitlik etti.

Kıyılan nikah sonrası davetlilere yemek ve tatlı ikram edildi. Ardından genç çift ve davetliler gece yarısına kadar davul zurna ve türküler eşliğinde halaylar çekti. 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142