Başak baş sağlığı diledi

Başak baş sağlığı diledi
banner206
24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili, Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı Şanlıurfalı iş adamı Ramazan Başak, bayram öncesi memleketine gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bir kaç gün önce araba çarpması sonucu hayatını kaybeden Sırrın Mahallesi eski Muhtarı Temir Budak'ın taziyesine giderek baş sağlığında bulunan Türkiye Milletvekilleri Birliği Genel Başkanı Ramazan Başak, bir süre merhum Budak'ın ailesi ve yakınlarıyla sohbet ederek acılarını paylaştı. Baba Salih Başak, Yasin-i Şerif okuyarak merhum Temir Budak için dua edildi. 

Genel Başkan Ramazan Başak, farklı bölgelerde taziye ziyaretleri yaparak vatandaşlarla kucaklaşıp bayramlaştı. 


Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali cirfci ( Altun köy mahalle muhtarı )
Ali cirfci ( Altun köy mahalle muhtarı ) - 3 yıl Önce

Gerçekten sayın eski milletvekilimizi kutluyorum kendisini hiç tanımam ama geçenlerde bir hastamiz vardı urfanin şuanki milletvekillerini aradım açanlar yardimci olmadı birkaç milletvekiline hiç ulaşamadım bir mahalleli ramazan başaki arayalım o seni tanisin tanımasın yardimci olur dedi aradım hemen ankara önkoloji hastane Başhekimini arayarak hemen başhekimi yanıma gönderdi sonra biz taburcu olana kadar kaç kez aradı bizi hastamizi sordu Allah kendisinden razi olsun

SIRADAKİ HABER

banner195

banner142