Dağ: Gecemi gündüzüme katacağım

PTT 1.Lig ekibi Şanlıurfaspor’un çiçeği burnun hocası Hüseyin Dağ, kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek merak edilen soruları yanıtladı.

 

Haber: Paşa BENZER

Dağ, “Futbolcularla beraber yatıp onlarla kalkacağım. Buraya gelmemizin sebebi madden değil bana inanan ve güvenen arkadaşları mahcup etmemek adına ben gecemi gündüzüme katacağım. Başaramadığım zamanda açık yüreklilikle özür dileyip çeker giderim.” Dedi.

 

Dağ: Bu takımı şampiyon etmek için geldim

Şanlıurfaspor’u şampiyon yapmak için takımın başına geçtiğinin altını çizen Teknik Direktör Hüseyin Dağ, “Bize inanıp bizi bu takımın başına getiren yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Burada takım ligde kalsın nöbetçi antrenör pozisyonunda falan kalmaktan bende rahatsızdım ve inanın ben bu takımı şampiyon etmek için geldim.” Diye belirtti.

Dağ, “Bu takımı hedefe götürmek için buradayım. Bunu başaramadığım zamanda her türlü eleştiriye açık yüreklilikle cevap veririm. Bu takımın kaliteli olduğuna ileri ki zamanlarda neler yapabileceğini göreceğiz. Kağıt üzerinde bir bakın takımımıza, kağıt üzerinde kim şampiyon olur deyince şuandaki 4 maç oynanmadan kim olur denilince Göztepe’yi, Karşıyaka’yı ve son transferlerimizle beraber Şanlıurfaspor’u gösteririz. Ama neticelerden görüyoruz. Urfaspor’da bugün kazandığı taktirde 5 puanı olur. Ben kadronun iyi olduğuna inanıyorum, inşallah bugün ki maçla birlikte bu takım bir çıkış yakalayacak ve bu takımı üst noktalara taşımak içinde elimden geleni her şeyi yapmak içinde gayret göstereceğim. Bildiğiniz burada yatacağım, futbolcularla beraber yatıp onlarla kalkacağım ve buraya gelmemizin açık ve net söylüyorum buraya gelmemizin sebebi madden değil bana inanan ve güvenen arkadaşları mahcup etmemek adına ben gecemi gündüzüme katacağım.  Başaramadığım zamanda açık yüreklilikle özür dileyip çeker giderim.  Şunu söyleyeyim zaten ben buranın patronuyum. Buradaki tüm kararlar benim istemediğim bakın açık ne ve net söylüyorum. Belki ben dışarıdan ne bileyim Hüseyin hoca yumuşaktır falan görünür ama aslında ben çok ters ve çokta disiplinliyim.” Diye konuştu. Öte yandan GAP vadisi tesislerinde düzenlenen toplantıya Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Hüseyin Dağ’ın yanı sıra, Şanlıurfapor yöneticileri İsmail Bağıban, Kemal Süt, Feridun Geçgel, Mithat Arhan, Sedat Beyazgül, Emin Yetim, İbrahim Demirkan, Hasan Gülel, Halil Kızılelma, Abdülkadir Badıllı ile basın mensupları ve yardımcı antrenörler katıldı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142