Şanlıurfaspor'a 2 Milyon destekte bulundu!

.

Şanlıurfaspor'a 2 Milyon destekte bulundu!
banner206
 Şanlıurfaspor kulüp başkanı İsmail Bağıban, LİMAK Holding’in yıllardır Şanlıurfaspor’a destekte bulunduğunu belirtirken, bu sezonda aynı desteği devam ettirdiğini söyledi.

Şanlıurfa Milletvekili Bakan Faruk Çelik'in girişimleri sonucunda LİMAK Holding Şanlıurfaspor kulübüne sponsor oldu ve 2 Milyon TL destekte bulundu.Şanlıurfaspor'a maddi katkı sağlamak için çaba gösteren Bakan Çelik'in girişimleri meyvesini veriyor.  LİMAK Holding yönetim kurulu başkanı Nihat Özdemir ile görüşen Bakan Çelik, Urfaspor'a 2 Milyon TL gelir elde etmeye vesile oldu.

Yıllardır Şanlıurfaspor kulübüne maddi manevi desteğini sürdüren LİMAK Holding, bu sezonda da boş geçmedi ve Şanlıurfaspor’a sponsor olarak maddi katkıda bulundu.

LİMAK Holding’in 2 Milyon TL gibi bir rakamla takıma katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Bağıban, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de faaliyet gösteren LİMAK Holding Şanlıurfaspor’a duyarsız kalmadı ve desteğini sürdürdü. Başta LİMAK Holding yönetim kurulu başkanı Nihat Özdemir’in öncülüğünde tüm LİMAK Holding bünyesine Şanlıurfaspor kulübü olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2017, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142