Bakan Fakıbaba onuruna yemek verildi

Bakan Fakıbaba onuruna yemek verildi
banner206
 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı A. Eşref Fakıbaba, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin kendisi onuruna verdiği yemeğe katıldı. Yemekte Bakan Fakıbaba, "Şanlıurfa için el ele vererek, kalkınmayı daha da hızlandıracağız" dedi. 
Yeni kabinede yer almasının ardından Şanlıurfa'ya yaptığı ilk ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin kendisi onuruna verdiği yemeğe katılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, birlik ve beraberlik mesajını yineledi. 
Nevali Otelde Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekilleri ve sivil toplum kuruluşlarının katılım gösterdiği yemekte ilk konuşmayı yapan Başkan Nihat Çiftçi, "Konuşmamın başında Şanlıurfa için çok güzel hizmetler sunmuş olan eski bakanımız merhum Cenap Gülpınar'ı anarken, yine bakanımız Necmettin Cevheri'ye de sağlıklı, uzun ömürler diliyorum. Şimdi Şanlıurfa için çok önemli olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini üstlenen hemşehrimiz Ahmet Eşref Fakıbaba'ya ise görevinde başarılar diliyorum. Bizler yerel yönetimler olarak her zaman bakanımız sayın Fakıbaba'nın yanında yer alacağı ve kendisi ile birlikte Şanlıurfa'nın hızla ilerlemesi için çalışmalar yürüteceğiz" dedi. 
Başkan Nihat Çiftçi'nin konuşmasının ardından Vali Erin, AK Parti İl Başkanı Beyazgül, Milletvekilleri M. Ali Cevheri ile Kasım Gülpınar da birer konuşma yaparak Bakan Fakıbaba'ya görevlerinde başarılar diledi. 
Son olarak kürsüye gelerek kendisi için düzenlenen yemeğe katılan tüm davetlilere teşekkür eden Bakan Fakıbaba ise, "Şanlıurfa için hep birlikte çalışacağız. Tek amacımız var, o da Şanlıurfa'nın gelişimi ve Şanlıurfalıların refahı içindir. Birlik ve beraberliğimiz ile birlikte aşamayacağımız sorun yoktur" diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2017, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142