Başkan Çiftçi, Altun'u ziyaret etti

Başkan Çiftçi, Altun'u ziyaret etti
banner206
 Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kapalı çarşı bölgesindeki esnafı ziyaret etti. Ardından görevinde güven tazeleyen Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulunan Başkan Nihat Çiftçi, “Şanlıurfa’nın değişim ve gelişiminde esnafımız mutlaka var olmalı” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, esnaf gruplarına yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Bu kez Kapalı Çarşı bölgesindeki esnafı ziyaret ederek, esnafın talep ve önerilerini dinleyen Başkan Çiftçi, “Esnafımızı önemsiyoruz. Attığımız adımlarda esnafımızı görmezlikten gelemeyiz” dedi.

Başkan Çiftçi, buradaki temaslarının ardından yapılan genel kurulun ardından görevinde güven tazeleyen Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve yönetimini ziyaret etti.

ALTUN: BAŞKANIMIZA İSTEDİĞİMİZ ZAMAN ULAŞIYORUZ

Dernek binasında Başkan Çiftçi’yi ağırlayan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, Başkan Çiftçi’ye ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Şanlıurfa’da esnafın daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürebilmesi için bir dizi çalışmaları olduğunu belirten Başkan Mehmet Altun, olası talep ve önerilerde Başkan Çiftçi’ye rahatlıkla ulaştıklarını ve anında çözüm bulduklarını dile getirdi.

Kendisini ve yönetim kurulunu tekrardan göreve seçen tüm esnafa da teşekkür eden Başkan Altun, “Şanlıurfa’da geleceğe yönelik projeleri ile gönlümüze taht kuran ve her zaman yanımızda gördüğümüz Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’ye bu duyarlılığı için teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ: ŞEHRİMİZİN GELİŞİMİNDE ESNAFIMIZ DA VAR OLMALI

Başkan Altun ve yönetimine başarılarının devamını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise, “Büyükşehir kadroları olarak esnafımızı önemsediğimizi belirtmek istiyorum. Şanlıurfa’nın değişim ve dönüşümünde her zaman esnafımızın var olması gerektiğini benimseyen bir kadroyuz. Biz, Şanlıurfa’da her kesimden vatandaşı ile büyümeyi ve gelişmeyi şart edinen bir ekibiz. Bu anlamda Mehmet Altun ve yönetimini tekrardan tebrik ediyorum” diye konuştu.

Başkan Çiftçi, ziyaretinin ardından şehir genelindeki diğer çalışmaları incelemek üzere dernekten ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142