Çelikkaya Birecik halkıyla buluşmaya devam ediyor

Çelikkaya Birecik halkıyla buluşmaya devam ediyor
banner206
Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, Çoğan, Diktepe, Aslanlı, Han, Bozdere, Abdallı ve Bentbahçesi Mahallelerinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.

Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, vatandaş buluşmaları kapsamında kurum amirleriyle beraber ilçemiz Çoğan, Diktepe, Aslanlı, Han, Bozdere, Abdallı ve Bentbahçesi mahallelerini ziyaret ederek Halk Toplantıları gerçekleştirdi.
Toplantıda muhtarlar ve vatandaşlar mahalleleriyle ilgili gerçekleştirilen çalışmaların hangi aşamada olduğu ve mevcut sorunların ne zaman çözüme kavuşturulacağı ile ilgili kurum amirlerinden bilgi aldı. Kurum amirleri de kendi konularıyla ilgili yapılan çalışmalar hakkında muhtarlarımızı bilgilendirerek çözüm önerilerini değerlendirdi.
Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, vatandaşların, okul, yol, alt yapı, kanalizasyon, asfalt çalışmaları, içme suyu, kilitli parke taşı, taziye evi, elektrik vb. sorunları ve talepleri ilgili kurum amirine not aldırarak, konunun takip edilmesi ve imkanlar ölçüsünde en kısa sürede çözüme kavuşturulması talimatını verdi.
Toplantıların ardından muhtarlar eşliğinde mahalleleri gezerek belirtilen sorun ve talepleri yerinde inceleyen Birecik Kaymakamı, mahallelerde bulunan okullara da giderek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle bir süre ilgilenip okulun ihtiyaçları ve öğrencilerin durumu hakkında öğretmenlerden bilgi alan Birecik Kaymakamı, öğrencilere oyuncak ve kırtasiye malzemesi hediye etti.
Vatandaş buluşmalarında, Birecik Belediye Başkan Yardımcı Sait Bağlı,İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Kd. Bçvş. Mehmet Şen, İlçe Emniyet Müdürü Gani Bahadır Barakalı ve kurum amirleri de yer aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142