Eyyübiye'de çalışmalar sürüyor

Eyyübiye'de çalışmalar sürüyor
banner206
Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçe genelinde dört bir koldan yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarları Başkan Kuş’a teşekkür etti.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçe genelinde dört bir koldan yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Daha yaşanılabilir bir Eyyübiye için kolları sıvayan Başkan Kuş’un talimatlarıyla ekipler ilçe genelinde hummalı bir şekilde yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan çalışma yürüten ekipler, kırsalda 3 şantiye merkezde de 4 farklı noktada kilitli beton parke taşı çalışmalarıyla vatandaşların takdirini topluyor. Belirlenen program dahilinde çalışma yürüten ekipler, Eyüpkent mahallesinde alt yapısı tamamlanmış alanlarda kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarı Fuat Balcı, hem yol yapımı hem de kısa süre içinde mahalleye kazandırılan park için Başkan Kuş ve ekibine teşekkür etti.
Ekiplerin hızlı bir şekilde çalışma yürüttüğünü belirten Muhtar Balcı, hem yol yapımı hem de mahalleye kazandırılan parktan dolayı teşekkür edip,” Eyyübiye Belediyesi, mahallemizde çalışmalarını aralıksız şekilde devam ettiriyor. Şuanda Belediye mahallemizin 3 farklı notasında kilitli parke taşı çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce buralarda herhangi bir çalışma olmadı. Mahallemize bir çivi çakılmadı. Mehmet Kuş Belediye Başkanımız geldiğinden bu yana mahallemize gelip gerekli araştırmaları yaparak, talimatı doğrultusunda 15 gün içerisinde ekipler mahallemize girerek çalışmalarına başladılar. Bütün mahallemizin sokaklarını programa aldı. Mahallemizin tamamında program dahilinde kilitli parke taşı çalışması yapılacaktır. Mahallemizde sadece kilitli parke taşı çalışması yapılmıyor, Pazar yerimizin orasında park çalışması yaptılar. 1 aylık kısa sürede yeşillendirip peyzaj çalışmalarını yaptılar. Parkımız şuanda halkımızın hizmetinde. Ben mahallem ve şahsım adına Eyyübiye Belediye Başkanımız Mehmet Kuş’a ve personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. “dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142