Eyyübiye ilçesinde çalışmalar sürüyor

Eyyübiye ilçesinde çalışmalar sürüyor
banner206
Eyyübiye Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez mahallelerde başlattığı basamak ve parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan kış ayları öncesi yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Merkez ve kırsal mahalle ayırımı yapmadan yol yapım çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi, yolları kış aylarına hazır hale getiriyor. Özellikle kış aylarından vatandaşların çamurlu yol mağduriyetini önlemek isteyen Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Direkli mahallesinde belirlenen program dâhilinde çalışmalarını yürütüyor. Vatandaş talepleri de dikkate alınarak yapılan çalışmalarda son durak Direkli Mahallesi oldu. Kırsalda alt yapısı tamamlanmış alanlarda stabilize yol yapım, merkezde ise kilitli beton parke çalışmalarıyla takdir toplayan ekipler, Direkli mahallesinde şimdiye kadar 20 bin metre kare kilitli beton parke döşeme işlemi gerçekleştirdi. 9252, 9253, 9254, 9255, 9256, 9257, 9258, 9259 ile 9260. Sokaklarda kilitli beton parke döşeme işlemini bitiren ekipler 1697 de ise çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan kilitli beton parke taşı döşeme işlemini yapan ekipler, diğer yandan engebeli sokaklarda basamak çalışması yürütüyor. Bayramdan bir hafta önce başlayan ve yaklaşık 20 gün sürmesi beklenen yol yapımından dolayı memnuniyetini dile getiren Direkli Mahalle Muhtarı Mehmet Kestop, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Kestop yaptığı açıklama şunları söyledi;”  Malumuz Eyyübiye Belediyemiz Yeni kurulan bir ilçe belediyesidir. İmkânlar dâhilinde ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bizlerde Direkli Mahalle Muhtarı olarak Eyyübiye Belediyemizle koordineli çalışıyoruz. Mahallemizde yapılmakta olan üst yapı ve diğer çalışmalardan dolayı Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ediyorum.” 

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142