Title of a News Article

Ayhan:"Yalçınkaya'dan umutluydum"

Ayhan:"Yalçınkaya'dan umutluydum"
banner206

Akçakale eski Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, mevcut Belediye Başkanı Yalçınkaya'ya ağır eleştiriler yöneltti. Ayhan, sosyal medyada ki paylaşımında şunları kaydetti

Öncelikle bizimle birlikte yürümüş katkı sağlamış emek vermiş ve 10 yıl boyunca Akçakale halkına hizmet etme şansını şahsıma layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

   

Akçakale'ye hizmet ettiğim 10 yıl içinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bu bir bayrak yarışıdır. 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimde hizmet etmek için bayrağı Mehmet Yalçınkaya'ya devrettim. 22 aylık geçen süre zarfında Akçakale halkına hizmet etmek yerine geçmiş dönemle uğraşmaya başladılar.Çünkü geldiklerinden beri gözle görülür yapılan bişey yok.Şahsım olarak bende Mehmet Yalçınkaya'dan umutluydum deneyimli ve eski siyasetçi diye fakat geldiğimiz bu noktada tam bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bir siyasetçinin en önemli görevi oy veren vermeyen tüm halka hizmet etmektir. 

     Ne yazık ki gelinen noktada iş yapmadıkları gibi aciz bir şekilde bahane üretmektedirler.Belediyeyi devrettiğimden beri ne hikmetse Yalçınkaya dönemi borcu yerinde sayıyor!!Ayhan dönemi borcu yükseliyor. Mehmet Yalçınkaya çıktığı canlı yayınlarda açıkladığı rakamlarda onlarca milyon lira fark atıyor borçlara .Bunu sözlü değil kamuoyu vicdanı için yazılı olarak açıklamada bulunma gereğinde bulundum.

Kıymetli Akçakale halkı ben her türlü Belediyenin borçlarının hesabını vermeye hazırım. 

  

Eğer ki karşımda ağzından düşen sözü bilen şerefli bir siyasetçi varsa kendilerinin belirlediği bir tv programı veya sosyal medyada platformunda Ayhan ve Yalçınkaya dönemi borcunu açıklayalım. Ben yüzleşmeye hazırım. Acaba siz 22 ayda yapılan harcamaların ve olmayan hizmetin hesabını verebilecekmisiniz.. 

  Değerli Akçakale halkını en derin kalbi duygularımla selamlıyorum. 

 2009-2019 Belediye Başkanı

Ecz.Abdulhakim Ayhan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195