Gece yarısı sürpriz ziyaret...

Gece yarısı sürpriz ziyaret...
banner206

29 Ekim – 04 Kasım Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Kızılay Akçakale Şubesi tarafından gece yarısı Akçakale Devlet Hastanesi ve Akçakale İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, çeşitli hediyeler dağıttı. 

Türkiye genelinde bir hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutlanan Kızılay Haftası nedeniyle Kızılay Akçakale Şubesi tarafından ilçe genelinde çeşitli etkinler ile kutlanıyor. Kızılay Akçakale Şube Başkanı Eczacı Sait Akay, Yönetim Kurulu ve Kızılay Gönüllüleri ile birlikte gece geç saatlerde Akçakale Devlet Hastanesi çalışanları, hasta ve hasta yakınlarını sürpriz bir şekilde ziyaret ederek, gül, tatlı ve çeşitli hediyeler takdim ettiler. Kızılay Akçakale Şube Başkanı Eczacı Sait Akay burada yaptığı kısa açıklamada “Kızılay Haftası münasebeti ile sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. Yönetim Kurulu ve Gönüllülerimizle birlikte, Kızılay Haftası nedeniyle yaptığımız ziyarette bir nebze de olsa sağlık çalışanlarımıza moral ve motivasyon verebildiysek ne mutlu bize.” Dedi.  

Akçakale Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından Akçakale İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek nöbet tutan emniyet mensuplarına çeşitli hediyeler takdim edildi.

Resim önizlemesi

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2021, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142