Title of a News Article

Başkan Aksoy personeliyle bir araya geldi

Başkan Aksoy personeliyle bir araya geldi
banner206

Bozova Belediye Başkanı Suphi AKSOY,  belediye çalışanlarıyla bir araya geldi. 

Belediye çok amaçlı toplantı salonunda belediye personelleri ile bir araya gelen Başkan Suphi Aksoy, personelleri talep ve isteklerini dinledi. Düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un yanı sıra Belediye Başkan yardımcıları, Mahmut Arslan,İlhan Ziro,Abdulselam Öncü’de hazır bulurdular.

Düzenlenen toplantıda tüm birimlerde çalışan personelleri istek ve taleplerini dinleyen Başkan Aksoy, ‘ belediye olarak halkımıza daha iyi bir hizmet sunma gece gündüz demeden siz çalışan personellerimizin hakkı inkar edilemez. Belediye olarak gerek ilçe merkezinde gerekse tüm kırsal mahallelerimizdeki halkımıza en iyi hizmeti sunma adına siz personellerimiz emeği büyüktür. Sizin özverili çalışmalarımızı elbetteki bizleri de sevindirmektedir. Özellikle dünyayı etkisi altına alan pandemi salgın hastalığında sizler kadar bizlere de büyük görevler düşmektedir. İnşallah el birliği ile halkımızın tüm talep ve isteklerine cevap vereceğiz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinizi aynı ayrı kutluyorum. Birlikte daha çok yorulacak daha çok çalışacak. Ve halkımıza en iyi hizmeti sunacağız’ dedi.

Belediye personeli ile; Başkan Suphi Aksoy her zaman olduğu gibi bugünde bizlerin taleplerini ve isteklerini dinledi. Bizde personel olarak var gücümüzle çalışacağız. Bu toplantının düzenlenmesinde emeği geçen başta belediye başkanımız Suphi Aksoy ve Belediye başkan yardımcılarımıza ve birim amirlerimize bizde teşekkür ediyoruz’ dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142