18 yıl sonra CHP Genel Merkezi'ne ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Özgür Özel arasındaki görüşme devam ederken ilk fotolar da geldi. Fotoğraflarda Erdoğan ve Özel'in yan yana oturduğu, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ile CHP İstanbul Milletvekili Namık Tan'ın karşılıklı not tuttuğu görüldü. Özel, AK Parti Genel Merkezi'ne yaptığı ziyarette Erdoğan'ın yanında yer alan boş koltuğu göstererek oturma düzenini eleştirmişti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e iade-i ziyarette bulunmak üzere parti genel merkezine geldi. 18 yıl sonra ana muhalefete ziyaret gerçekleştiren Erdoğan'ı, CHP Genel Merkezi önünde Özgür Özel karşıladı.

ERDOĞAN'DAN CHP'YE İADE-İ ZİYARET

Haberler.com'dan edinilen bilgiye göre Erdoğan ve Özel, Genel Merkez önünde tokalaşarak, basın mensuplarına poz verdi. Ardından Erdoğan ve Özel CHP Genel Merkezi'nin 12. katında görüşmeye geçti.

Urfalı Nahya'nın Mehmet Şimşek videosu gündem oldu Urfalı Nahya'nın Mehmet Şimşek videosu gündem oldu

İLK GÖRÜNTÜLER GELDİ

Tarihi ziyarette oturma düzeninin nasıl olacağı merak konusu oldu. Görüşmeden ilk gelen fotoğraflarda Erdoğan ve Özel'in yan yana oturduğu, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ile CHP İstanbul Milletvekili Namık Tan'ın karşılıklı not tuttuğu görüldü.

ÖZEL'İN AK PARTİ'YE YAPTIĞI ZİYARETTEKİ OTURMA DÜZENİ

Özgür Özel'in AK Parti Genel Merkezi'ne düzenlediği ziyaretin ardından oturma düzeniyle ilgili kriz yaşanmıştı. CHP lideri Özgür Özel, Erdoğan'ın yanındaki boş koltuğu göstererek, oturma düzenini doğru bulmadığını belirtip, bunun telafi edilmesi gerektiğini söylemişti.

Oturma düzeninin nasıl olacağı merak konusuydu! Erdoğan ve Özel'in 12. kattaki görüşmesinden ilk görüntüler geldi

Ancak AK Parti heyeti, boş koltuğun özel bir anlam ifade etmediği, oda düzeninden kaynaklandığı, diğer liderlerle veya konuklarla yapılan görüşmelerdeki protokolün uygulandığını belirtmişti.

İşte ikilinin görüşmesinden kareler;

Oturma Duzenini Nasil Olacagi Merak Konusuydu 17422762 3147 Amp

Oturma Duzenini Nasil Olacagi Merak Konusuydu 17422761 2300 M