Title of a News Article

Gazze'nin kahramanından mesaj var...

Gazze'nin kahramanından mesaj var...
banner206

Bebek katili İsrail güçlerine karşı 100 gündür destansı bir mücadele veren Filistinli mücahidler, Gazze direnişinin 100 günü boyunca toplamda 1000 adet İsrail tank ve zırhlısını kullanılamaz hale getirdi. Hamas'a bağlı İzzeddin Kassam Tugayı sözcüsü Ebu Ubeyde, son yaptığı açıklamada direnişin güncel durumuna ilişkin önemli mesajlar verdi. 

Filistin halkını yok etmeye çalışan işgalci siyonistlere karşı 7 Ekim'de harekete geçmekten başka şansları olmadığını vurgulayan Ebu Ubeyde, Aksa Tufanı Harekâtı'nın tüm Filistinlilerin özgürlük mücadelesi olduğunu söyledi. Kullandıkları silahların çoğunu kendi imkanlarıyla Gazze'de ürettiklerinin altını çizen Ubeyde özetle şunları söyledi:

İSRAİL'E OPERASYONLAR GENİŞLEYECEK

Halkımızı yok etmeye çalışan katliamlara karşı gücümüzü harekete geçirmekten başka seçeneğimiz yoktu.

İsrail'e 7 Ekim'de verdiğimizden daha ağır kayıplar verdirdik ve vermeye devam ediyoruz. 100 gün içerisinde işgalcilere ait 1000 askeri aracı hedef aldık.

İsrail'i hedef aldığımız mühimmatların ve silahların çoğu, Kassam Tugayları tarafından yerli imkanlarla üretildi. Silahlarımız kalplerimizde taşıdığımız iman olmasaydı Amerikan silahları karşısında asla etkili olamazdı. İsrail, hedeflerine ulaşamadı ve esirlerden herhangi birini bile kurtaramadı.

Direnişten, Gazze'ye yönelik İsrail soykırımının devam etmesi sebebiyle önümüzdeki günlerde operasyonlarını genişletme yönünde mesajlar aldık. Halkımıza yönelik saldırıyı durdurmak dışında yapılacak hiçbir konuşmanın değeri yok.

Düşmanını yenmeyi bekleyen, tüm bunları Allah'a adayan ve davasına inanan bir mücahidin imanı karşısında son teknolojik ölümcül silahlar ne yapabilir ki?

AKSA TUFANI TÜM FİLİSTİNLİLERİN

Mücahitlerimizin yazdığı destanlar, duyurduklarımız ve henüz duyuramadıklarımız, milletimizin tarihindeki en büyük, en adil, en kutsal savaşlardan biri olarak ölümsüzleşecektir.

Aksa Tufanı tüm Filistinlilerin savaşıdır. İşgalin hedefleri halkımızın metanetinin kayası üzerinde paramparça oldu. Bu zayıf varlığın maskesi düştü ve işgalin çirkin imajı dünyadaki her özgür insan tarafından görüldü.

İşgalciler insanlığı mahveden katliamlar gerçekleştirdi ve eğer yeryüzünde adalet diye bir şey olsaydı, işgalcilerin silahsızlandırılması ve liderlerinin yargılanması gerekirdi.

KÜÇÜK ÇOCUKLAR BİLE ONLARA GÜLÜYOR

Çatışma hatlarından dönen mücahidlerimizin anlattıkları ne kadar kahraman olduklarını gösteriyor, İsrail askerleri ne kadar korkak ve zayıf olduklarını anlatıyorlar. İsrail ordusunun gösterdiği sahte kahramanlıklar Gazze'de bulunan en küçük çocuğa bile komik geliyor, kahramanlarımıza karşı nasıl ağladıklarını biliyoruz. 

Aksa Tufanı savaşı Filistinin savaşıdır; İsrail katliamlarına karşı Filistin halkının direnişinden ibarettir. Halkımıza karşı bu katliamları durdurmayı kapsamayan hiçbir anlaşma kabul görmeyecektir. Trhaber.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142