Eyüpoğlu; 'Öğretmenlere minnettarız'

Eyüpoğlu; 'Öğretmenlere minnettarız'
banner206
24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu tüm eğitim camiasının öğretmenler gününü kutladı. Eyyüpoğlu, Gelecek nesillerin ahlaklı olmasında bilim ve irfan ile donatılmasında öğretmenlerin emeğinin çok büyük olduğunu söyledi.

24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ‘yeni nesillerin yetişmesinde büyük emekleri olan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum’ dedi.

Her dönemde yapılan her işte eğitimin büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Başkan Eyyüpoğlu, hayatın her alanında yetişen yeni nesilin ahlaklı, bilim ve irfan sahibi insanlar olarak yetişmesinde öğretmenlerin büyük bir rolü olduğuna dikkat çekti. Başkan eyyüpoğlu mesajında şu sözlere yer verdi; “bizleri ve çocuklarımızı vatana, millete ve ailesine hayırlı evlatlar olarak yetiştirmek için büyük emekler veren öğretmenlerimize ne kadar minnet duysak azdır. Çünkü ülkemizde yetişmiş insan gücünü tepeden tırnağa eğiterek yetiştiren öğretmenlerimiz en önemli görevi yerine getirmektedir. Öğretmenliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu ‘Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ diyen Hz. Ali’nin sözünü hatırlatarak tüm öğretmenlerimizden Allah razı olsun günlerini kutluyorum ‘dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142