Title of a News Article

Başkan Bayık'a coşkulu karşılama

Hilvan belediye Başkanı ve AK parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık, Hilvan'da coşkulu bir şekilde karşılandı.

Başkan Bayık'a coşkulu karşılama
banner206

 

Geçtiğimiz Cuma günü AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adaylarının açıklanmasıyla beraber 31 Mart'ta yapılacak seçimlere de start verildi. AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan aday tanıtımının ardından bugün Şanlıurfa'ya gelen adaylar coşkulu bir şekilde karşılandı.

10 Yıldır Hilvan'da belediye başkanlığı döneminde bir çok ilke imza atan ve yeniden AK Parti'den Aslan Ali Bayık'ı karşılamak üzere yüzlerce konvoyluk araçlarla GAP Havaalanına giden Hilvanlılar, Bayık'ı davullu zurnalı coşkulu bir şekilde karşıladı. Karşılamanın ardından AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığı'nda geçerek tebrikleri kabul eden Bayık, biz Hilvan olarak kocaman bir Hilvan aileyiz. Bundan sonra da aileye olmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.

27. Dönem Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir ve bazı aday adayları ile birlikte dışarıda bekleyen kalabalığa seslenen Hilvan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Aslan Ali Bayık 'Altyapıdan üstyapıya sosyal belediyecilikten eğitime kadar her şeyi yenilikçi yaklaşarak hep beraber başardık. Bundan sonra da Hilvan'a ve Hilvanlılara hizmet etmeye ve devam edeceğiz. Her başarımız birlikte olduğu gibi, bundan sonraki başarılarımız da yine beraber olacaktır.

Bayık, konuşmasının ardından bugüne kadar kendisine destek olan ve karşılamaya gelenlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195