Bu defa Battalgazi’de buluştular

.

Bu defa Battalgazi’de buluştular
banner206

Wegap World Shop Güneydoğu Anadolu Projesi eğitimine katılan fotoğrafçılar, teorik ve uygulamalı eğitimlerini Battalgazi ilçesinin tarihi mekanlarında gerçekleştirdi. Fotoğrafçılar, Battalgazi ilçesinin tarifi atmosferinden çok etkilendiklerini belirtti.

Çektiği birbirinden güzel düğün fotoğrafları ile bilinen ve Amerika’da düzenlenen dünyanın en büyük fotoğraf organizasyonu WPPI’da ’tek gelin’ kategorisindeki fotoğrafı ile dünya birincisi olan Barış Varol, Wegap World Shop Güneydoğu Anadolu Projesi eğitimine katılan 30 kişilik meslektaşları ile meslek tecrübelerini paylaştı. Proje kapsamında Adıyaman, Urfa, İzmir, Almanya ve Avusturya’da gerçekleştirilen teorik ve uygulamalı eğitimlerin Malatya ayağı ise Battalgazi ilçesinin tarihi mekanlarında gerçekleştirildi.

Dünyada fotoğrafçılık dalında ün yapmış olan Barış Varol, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “Gelin-damat çekimleri çok önemli bir karar aslında. Çünkü bir daha tekrarı olmayacak bir gününüzün anılarını emanet ediyorsunuz fotoğrafçınıza” diye konuştu. Teorik ve uygulamalı bilgilerin verildiği eğitime katılan Varol, “Son derece güzel ve eğlenceli bir etkinlik oldu. Zaten buraya gelen fotoğrafçılar da Battalgazi ilçesini çok beğendiler. İnşallah bir daha ki etkinliğimizde de aynı şekilde güzel günler geçireceğiz” diye konuştu.

Battalgazi ilçesine gelen fotoğrafçılar ise ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerinin etkileyici olduğunu vurgulayarak, Battalgazi ilçesinin birçok güzelliği içinde barındıran nadir ilçelerden biri olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142