Title of a News Article

Ekinci gençleri dinledi

Ekinci gençleri dinledi
banner206

Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, gençlerle biraya geldi.

Başkan Ekinci, eşi Sibel Ekinci ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte, Belediye bünyesindeki gençlik merkezleri, Kültür Merkezi, Etüt merkezi ve spor salonlarında çeşitli eğitim ve kurs imkânlarından faydalanan gençlerle Viranşehir Millet Bahçesinde buluştu.

Gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Ekinci’ye gençlerin ilgisi ve tezahüratları oldukça yoğun dolu.

Viranşehir’de, “Gençliğe Yatırım Geleceğe Yatırımdır” şiarıyla her zaman gençlerin yanında olan Viranşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, “Gençlik Buluşması” programında gençlerle bir araya geldi.

Açık hava buluşmasına, konuşmak için değil, sizleri dinlemeye geldim diyen Başkan Ekinci, gençlerin sorun ve taleplerini dinledi, merak edilen soruları cevapladı.

Başkan Ekinci programın ardından yaptığı açıklamada; İlçe Başkanımız Ali Tekin ve eşim Sibel Ekinci ile birlikte Millet Bahçesi’nde bulunan geleceğimizin teminatı pırıl pırıl gençlerimiz ile eğitim, istihdam, spor ve Viranşehir’imize dair projelerimiz hakkında konuştuk ve gayet keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Gençlerimizin muhteşem enerjisine şahit olduğumuz, en büyük motivasyon kaynağımız olan gençlerimize kıymetli fikirleri ve samimi sohbetleri için teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı

Etkinliğe katılan gençler ise, kendilerine sunulan imkânlardan ötürü Başkan Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ‘Gençlik Buluşması’ programı yaklaşık 2 saat sürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195