Hayvan pazarının yol sorunu çözüldü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde alt ve üst yapı çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor.

Şanlıurfa genelindeki muhtelif bölgelerde deforme olan yolları, belirlenen program dahilinde sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi; Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü olmak üzere tüm ilçelerdeki yolları revize ederek güçlendirdi. Büyükşehir Belediyesi, son olarak Eyyübiye İlçesi’nde hizmet veren Mezbahane, Hayvan Pazarı ve Saman Pazarı bölgesinde asfaltlama çalışması yaparak esnafın takdirini topladı.

 

ESNAFTAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir bünyesinde hizmet veren Mezbahane, Hayvan Pazarı ve Saman Pazarında devam eden asfaltlama çalışmasından dolayı memnun olduklarını dile getiren esnaf Şemsettin Kırgıl, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi’den Allah razı olsun. Ben Hayvan Pazarı Derneği üyesi aynı zamanda bölge esnafıyım. Yıllardır burası tozdan topraktan geçilmiyordu. Şanlıurfa Canlı Havyan Pazarı Dernek Başkanı İzzet Çiftçi Büyükşehir’e müracaat eder etmez, ekipler gelip yollarımızı asfalt yaptı” dedi.

 

"TALEBİMİZ ANINDA KARŞILIK GÖRDÜ"

Büyükşehir Belediyesi’ne asfalt talebinde bulunduklarını ve taleplerinin çok kısa sürede gerçekleştirildiğini belirten Şanlıurfa Canlı Havyan Pazarı Dernek Başkanı İzzet Çiftçi ise, “4 yıldan bu yana Hayvan Pazarı ve çevresi istenilen hizmeti alamamıştı. Sağ olsun Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Nihat Çiftçi, bizleri ziyaret ettiği zaman bu sorunumuzla yakından ilgilendi. Kendisi de bizzat bu eksikliği gördü ve asfalt hizmetinin bir an önce başlaması için talimat verdi. Ben bin 200 esnafım adına Başkan Çiftçi ve ekibine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142