Kupayı Başkan Yılmaz'a götürdüler...

.

Kupayı Başkan Yılmaz'a götürdüler...
banner206
 Şanlıurfa’da düzenlenen okullar arası Voleybol Yıldızlar müsabakalarında il birincisi olarak şampiyon olan Siverek Karakoyun Ortaokulu Takımı, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek kupayı takdim etti.

Başkan Yılmaz ziyaretten dolayı takıma teşekkür ederek şunları kaydetti.’’Siverek’in adına böyle bir müsabakada başarı sağlayan Karakoyun Ortaokulunu ve takımını gönülden kutluyorum. Biz belediye olarak takımın ve okulun daha güzel yerlere gelmesi için elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız, tabi bu başarıları küçümsemek lazım öğrencilerimizin çaba ve gayretleri sonucunda birde kırsal okulumuz olması bizleri gururlandırmıştır. Okullarımızda gerçekleştirilen bu tür aktivitelerin yapılması öğrencilerin hem sosyal anlamda hem de derslerinde başarılı olacağına inanıyorum, bu sevinci bize yaşatan başta takıma ve okul yöneticilerine teşekkür ediyorum’’dedi.

Okul Müdürü Cebrail Güler ise Belediye Başkanına teşekkür ederek şunları kaydetti.’’biz takım olarak Şanlıurfa’da il birincisi olduk, bu başarımızı Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’la hem paylaşmak hem de okul ve takımızın eksiklerini gidermek adına kendisinden destek istedik, başkanımız her konuda bizleri geri çevirmeyerek destek olacağını belirti, ben okulum ve takımım adına kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum’’

Başkan Yılmaz öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrencilere hediye takdim etti.

Voleybol Yıldızlar müsabakalarında il birincisi olan Siverek Karakoyun ortakolu takımı 16–19 Şubat tarihlerinde Bölgeler arası müsabakalarda il temsilcisi olarak Şanlıurfa’yı Temsil edecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2016, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277