Title of a News Article

Urfa’da Ramazan takvimi belirlendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Ramazan Ayı öncesi etkinlik takvimini belirledi. Ayın maneviyatına uygun programlar düzenleyecek olan Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinin yanı sıra etkinliğini 13 ilçeye de yaydı.

Ramazan Ayının her anlamda maneviyatını hissettirdiği Şanlıurfa'da, Büyükşehir Belediyesi 29 günlük Ramazan etkinlik takvimini belirledi. İlahi dinletilerin ağırlıkta olduğu programlarda iftar buluşmaları, ikram ve Mevlid yayını da takvim içerisinde yer alan etkinlikler oldu.

Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı'nın ilk programını Şehit ve Gazi ailelerine ayırdı. İlk iftar buluşmasının yaşanacağı Şehitlik Çamlıkta şehit ve gazi yakınlarını aynı çatı altında buluşturacak olan Büyükşehir Belediyesi'nin bir sonraki durağı ise Siverek ilçesi olacak. Siverek'te iftar buluşması ve ardından ilahi dinletileri ile Ramazan ayına özel etkinliklerine devam edecek olan Büyükşehir Belediyesi, benzer programlarını 13 ilçede de gerçekleştirecek. Programlara Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi de katılım gösterecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2016, 12:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞANLIURFA
ŞANLIURFA - 8 yıl Önce

MÜZİK DİNLETİSİ VE HARCANAN İSRAFLARLA 10 GENCE İŞ YERİ AÇIN RAMAZININIZ KABUL OLSUN. YOKSA MİLLETİN PARASI HARAM OLSUN

SIRADAKİ HABER

banner195