Ve büyük proje için start verildi...

.

Ve büyük proje için start verildi...
banner206
 Yeşil bir kent için hedeflediği çalışmaları süratle sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin GAP Vadisi Projesi'nin 2. Etabında çalışmalara başladı.

Yeşil Şanlıurfa için planlanan çalışmaları Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin talimatlarıyla Şanlıurfa'da GAP Vadisi Projesi'nin I. Etabının tamamlanmasının ardından II. etabında çalışmalarına başlandı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ekipleri mevsim şartların el verdiği ölçüde 43 dönümlük GAP Vadisi Projesi'nin II. Etabında çalışmalarını sürdürüyor.

GAP Vadisi Projesi'nin I. Etabının devamında bulunan 43 Bin Metre Kare'den oluşan GAP Vadisi Projesi'nin II. Projesinde Çim Halı Saha, 2 Adet Tenis Kortu, 2 Adet Basketbol Sahası, Mini Golf Sahası, Çocuk Oyun Sahası, Market, Kafeterya, Kamelya, otoparkıyla Şanlıurfalıların hizmetine sunulacak.

Şanlıurfa'nın yeşillenmesi için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Nihat Çiftçi, GAP Vadisi Projesi'nin I. Etabıyla nefes alınan bir dinlenme tesisinden sonra  GAP Vadisi Projesi'nin II. Etabıyla hem sosyal donatılar hem de spor faaliyetlerin yapılacağı bir alanı halka sunacaklarını ifade etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142