Canpolat yerinde inceledi

Canpolat yerinde inceledi
banner206

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kırsal mahallelerde yapımı tamamlanan stabilize yol ve çok amaçlı kültür evlerinde incelemelerde bulundu. Başkan Canpolat, “tek amaçlarının refah seviyesi daha yüksek bir Haliliye olduğunu” belirtti.

Göreve geldiği ilk günden itibaren merkez ve kırsalda gidilmedik mahalle bırakmayan Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, tamamlanan hizmetleri yerinde görmeye devam ediyor. Başkan Canpolat son olarak Haliliye AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte kırsalda yapımı tamamlanan mahalle içi stabilize yolları ve çok amaçlı kültür evlerini yerinde inceledi. İlk olarak Kalınbayat Kırsal Mahallesine giden Başkan Canpolat’ı ve beraberindekileri burada Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Kada ve mahalle sakinleri karşıladı. Burada yapımı tamamlanan stabilize yolları inceleyen Başkan Canpolat daha sonra Kalınbayat mahallesi Bayramlı Mezrasına geçti. Tamamlanan çalışmalar hakkında ekiplerden bilgi alan Başkan Canpolat, vatandaşlardan gelen taleplerin yapılması için gerekli talimatları verdi. Yapımı kısa süre önce tamamlanan ve halı serimi gerçekleştirilen Kalınbayat (Kayacık) Kültür Evinin kalan eksiklerinin de en kısa sürede tamamlanacağını ifade eden Başkan Canpolat, “Kalınbayat Kırsal Mahallemize bağlı Kayacık Mezrasında ekiplerimiz çalışmalarını tamamlamış. Ufak tefek eksikler var. Onlarda en kısa sürede tamamlanacak. İlçe Başkanımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte tamamlanan çalışmaları inceledik. Eksiklerin giderilmesi için talimatları verdik. Şuanda Kalınbayat Mahallemizin halılarını ihaleye çıkmıştık onlarda tamamlandı. Yastıkları ile ilgili talepleri oldu. Onları da en kısa sürede tamamlayacağız. Haliliye Belediyesi olarak hep birlikte başta destekçilerimiz olan vatandaşlarımız ve daha sonra muhtarlar encümenlerimiz ile birlikte kırsalda ve merkezde refah seviyesi daha yüksek bir Haliliye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşların son derece memnun olduklarını belirten Haliliye AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise şunları söyledi: “Yapımı tamamlanan kültür evi ve yolların incelemesi için Kalınbayat Kırsal Mahallemize geldik. Vatandaşlardan hizmetlerden dolayı teşekkür alıyoruz. Bende sahada olan tüm personele ve Başkan Canpolat’a teşekkür ediyorum.”

Bayramlı Mezrası ardından Güzelbudak Mezrasına geçen Başkan Canpolat burada vatandaşların taleplerini dinledi. Taleplerin en kısa sürede yerine geleceğini ifade eden Başkan Canpolat, yapımı tamamlanan stabilize yolları inceledi.

Son olarak Konaç Kırsal Mahallesine giden Başkan Canpolat ve beraberindekiler burada Konaç Kırsal Mahallesi Muhtarı Mustafa Kanur ve vatandaşları ile bir araya geldi. Burada talepleri dinleyen Başkan Canpolat Mahallede eksikleri olan taziye evi ve cami için gerekli çalışmanın yapılması yönünde talimat verdiğini ifade ederek şunları kaydetti; “Konaç Kırsal Mahallemize geldik. Sağ olsunlar mahalle muhtarımız ve mahalle sakinleri bizleri karşıladı. Mahallemizde bulunan cami ve çok amaçlı kültür evinde bazı problemler mevcut. Teknik ekibi buraya yönlendireceğim. Bir taraftan stabilize yol çalışması, diğer taraftan vatandaşların taleplerine yanıt vermeye çalışıyoruz.”

Başkan Canpolat ve beraberindekiler temasların ardından alandan ayrıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142