Title of a News Article

Özyavuz tek düşüncesini açıkladı

Özyavuz tek düşüncesini açıkladı
banner206

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, hafta sonu mesaisinde de mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Özyavuz; “Tek düşüncemiz halkımıza hizmet” diyerek hedefe emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, bugün de mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla buluştu. Mesai mefhumu gözetmeksizin planlamalar doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü kaydeden Başkan Özyavuz, Cumartesi mesaisine İmambakır Mahallesi ile devam etti. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Özyavuz, talep ve önerileri tek tek dinlerken anında yerine getirilebilecek talepler için ilgili birim müdürlüklerine talimatlar verdi.

Vatandaşların önerilerini de dikkatle dinleyen Başkan Özyavuz, “Bugün de vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. Biz göreve geldiğimiz gün itibariyle söz verdiğimiz çalışmaları tamamlayıp, hizmet çıtasını her geçen gün biraz daha yükseklere taşımak adına efor sarf ederken, vatandaşlarımızın duyduğu memnuniyeti yerinde görmek hizmet aşkımızı daha da perçinliyor. Bizim tek düşüncemiz halkımıza hizmet. Nihayetinde kadim ilçemiz Harran hak ettiği seviyeye yükselebilsin, ilçe halkımız da yıllardır özlemini duyduğu hizmete kavuşsun. Tek gayemiz bu. Azimle yol alırken büyüklerimizin dualarında da olmak gücümüze güç katıyor. Vaktimizin her anını Harran’a ve ilçe halkımızın refahı için harcayacağımızı bir kez daha belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

“Selalmaz Mahallesi, Şeyh Süleyman El Bedraniy küme evler ve turizm bağlantı yolunda, asfalt serim öncesi dolgu çalışmalarımızı başlattık” diyerek sözlerine devam eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, planlama dâhilinde çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Asfalt yol çalışmalarını son derece önemsediklerini dile getiren Başkan Özyavuz, “Mevsim şartlarının el verdiği sürece belirlediğimiz program dâhilinde çalışmalarımız devam edecek. Bugün de Selalmaz Mahallesi, Şeyh Süleyman El Bedraniy küme evler ve turizm bağlantı yolunda asfalt serim öncesi dolgu çalışmalarımızı başlattık. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Çalışıp çözüm üretmeye, söz verdiğimiz hizmetleri bir bir ilçe halkımızla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142