Harran'dan adına yakışır 19 Mayıs kutlaması... Harran'dan adına yakışır 19 Mayıs kutlaması...

Harran ilçesinin farklı bölgelerinde asfalt yol çalışmalarını kendi öz kaynaklarıyla sürdüren Harran Belediyesi ekipleri, üstyapı hizmeti kapsamında Sehrince, Karaç, Yeşilova, Ambarlı, Doğangüneş, Kanalyurt, Serin, Şeyhnebi, Barutlu ve Gazlıkuyu mahallelerinin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarına başladı. İhtiyaç olan her bölgeye asfalt çalışması yapan Harran Belediyesi bu konuda çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor.

Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Başlattığımız çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün itibariyle kısa bir sürede ekiplerimizin çalışma başlattığı Sehrince, Karaç, Yeşilova, Ambarlı, Doğangüneş, Kanalyurt, Serin, Şeyhnebi, Barutlu ve Gazlıkuyu mahallelerinin bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarına başladı. Asfalta kavuşan yeni yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, tüm hemşehrilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum” ifadesini kullandı.

I M G 20240524 W A0005

Yaptığı çalışmalarından ötürü Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'a teşekkür eden Bellitaş mahallesi sakinlerinden Halil Sancar, ‘‘Genç başkanımız 12 kilometreden oluşan ve 50 köyü birleştiren turizm ve Karaali yolunda asfalt çalışmalarını başlattı. Seçim bittikten sonra başkan yapamaz dediler. Biz de dedik ki başkan sözünün arkasındadır ve başkanımız gerçekten de sözünü tuttu. Allah razı olsun ondan açıklamasında bulundu.

I M G 20240524 W A0014

I M G 20240524 W A0010