Genç Sporcudan mesaj var...

Genç Sporcudan mesaj var...
banner206
 Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu Kurban bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Toplumsal yardımlaşmanın en üst seviyede yaşandığı, duygu ve sevinçlerin paylaşıldığı Kurban Bayramı'na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Delioğlu’nun mesajı şöyle;
“Milletçe sevinçlerimizin arttığı, kardeşlik duygularının, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği bir Kurban Bayramını daha idrak edeceğiz. Dini bayramlarımız, yüce dinimiz İslam’ın emrettiği gibi; dargınların barıştığı, yoksulların korunup gözetildiği, dayanışmanın en samimi örneklerinin verildiği müstesna zamanlardır. Milletimizin köklerinde var olan ve İslam’ın ruhuyla bütünleşen insani erdemler, bayramlarda en coşkulu şekliyle yaşanır, hatırlanır. Bayramlar sevgi, hoşgörü ve kardeşlik bağlarının en kuvvetli olduğu günlerdir. Bayramlarda yaşadığımız güzel duyguların, sadece bugünlerle sınırlı kalmaması gerekiyor. Hayatımızın her döneminde aynı halis niyet ve düşüncelere bağlı olarak, ilişkilerimizi sürdürmeliyiz. Unutmamalıyız ki sorunlarımız paylaşıldıkça azalacak ve mutluluklarımız daha da artacak. Bu duygu ve düşüncelerle bütün Şanlıurfa’lı hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı'nı kutluyor, tüm vatandaşlarımın huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2018, 04:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner277