Gençlik Meclisi'nden "Heybe" isimli dergi

Gençlik Meclisi'nden "Heybe" isimli dergi
banner206
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyelerinin kaleminden dökülenlerin yer aldığı gençliğin dergisi "HEYBE" yayın hayatına başladı.

Şanlıurfa'da gençliğin adına bir çok projeyi hayata sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi son olarak kültür, sanat ve gençliğin önemine değinen "Heybe" isimli dergi yayın akışına geçti.
Gençlik Meclisi üyeleri tarafından hazırlanan dergi 3 aylık sayılarla yayın hayatına başlayarak dergi hem elektronik ortamda yayınlandı hem de baskı yöntemiyle yayınlandı. "Heybe" isimli derginin ise tamamı gençler tarafından hazırlanması gözlerden kaçmadı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi sosyal medya hesapları üzerinden derginin yayın hayatına başladığını duyurarak, "HEYBE'de herşeyden biraz olmalı düşüncesiyle hazırlanan dergimizin içeriğinde Biraz Kültür, Biraz Tarım, Biraz Tarih, Biraz Mizah, Biraz Spor, Biraz Eğitim, Dünya'nın Halleri, Dünya'da Eğitim, Gençlik Fırsatları ve daha birçok konunun işlendiği derginin tamamı gençlerimiz tarafından oluşturuldu.
Gençliği her fırsatta desteklediği gibi derginin basılmasında başta olmak üzere bütün aşamalarında bizlere destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkür ederiz" ifadelerine değindiler.
Ayrıca dergiyi almak isteyen vatandaşlar Gençlik Meclisi ile iletişime geçerek dergiye sahip olabileceklerdir. Dergiyi elektronik ortamda okumak isteyen vatandaşlar ise aşağıdaki linkle ulaşabilir,
https://www.engencsanliurfa.com/icerik/heybemiz-dergi-1520.html

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142