Başkan Atilla o geceye katıldı

Başkan Atilla o geceye katıldı
banner206
 Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Mersin'de Ceylanpınar Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlemiş olduğu "Tarafımız Kardeşliktir" gecesine katıldı.

Mersin Sultaşa Otelde düzenlenen geceye Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın yanı sıra Ak Parti MKYK üyesi Zeynep Alkış, Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Bayol ve Türkiye'nin farklı yerlerinde yaşayan Ceylanpınarlılar katıldı.

Gecede koyu sohbetler edildi, halaylar çekildi. Yenilen yemeğin ardından geceye katkı sunan ve emeği geçenlere plaket verildi.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, düzenlenen gecenin geleneksel hale dönmesini temenni ederek, "Böyle geceler uzun yıllar birbirini görmemiş dostların bir araya gelmesini, sıcak diyaloglar kurmasını ve geçmişi yad etmesini sağlıyor. Mersin'de kurulan Ceylanpınar Kültür ve Dayanışma derneği üye ve yetkilileri de güzel bir organizasyon yaparak gurbetteki bir çok Ceylanpınarlıyı bir araya getirmişler. Kendilerini tebrik ediyor ve bu gecenin geleneksel hale gelmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

Ceylanpınar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Etem Alkış da geceye katıldığı için Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'ya teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142