Title of a News Article

Ceylanpınar'da incelemelerde bulundular

Ceylanpınar'da incelemelerde bulundular
banner206

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ile birlikte Ceylanpınar Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunarak, Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mert Günaçtı’dan Hastanede verilen sağlık hizmeti hakkında bilgi aldı.

Solmaz; Ceylanpınar Devlet Hastanesi Radyoloji bölümünde mamografi cihazı hizmet vermeye başlamıştır. Bu cihaz sayesinde kanserden korunma ve erken teşhis için hızlı tanı koyup tedavinin yapılmasında olanak sağlanacaktır. 

Resim önizlemesi

Acil servis, Sterilizasyon, Diyabet okulu, Organ Bağış birimi, Diş Ünitesi, yataklı birimler poliklinikler ve Doğumhaneyi ziyaret ederek Doğum oranları, sezaryen oranları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Normal doğuma teşvik edilmesi konusunda hem kadın Doğum uzmanları hem de Gebe okullarında görevli ebelerimizin, gebelere eğitimlerinin verilmesi ve Normal doğuma teşvik edilmesinin sağlanmasını istedik. Sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve ilçedeki sağlık sorunlarına daha iyi çözüm bulmak için yapılması gerekenler üzerine fikir alışverişinde bulunduk’ dedi.

Resim önizlemesi

Doç.Dr. Abdullah Solmaz sağlık çalışanlarının dilek ve temennilerini dinledi. Hastalar geçmiş olsun dileklerini sundu.
İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz daha sonra Hizmet Başkanları ile birlikte eski Devlet Hastanesi binasında incelemelerde bulundu.

Resim önizlemesi

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2024, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner195

banner142